View Single Post
Staro 19.11.2020., 20:20   #69
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nisam mislio konkretno na tebe, znam da pičiš kompetitivno. Kažem imaš forumaša koju su tvrdili da ih glava boli u windowsima kad su na 60hz zar ne? Da ne mogu više zamislit igrati na 60 fps itd.

Jednostavno mi ne ide jedno s drugim. High end gamer i RT. Znači netko tko bi kupio 3080 ili 3090, taj onda ima i skup pc - jak cpu, sigurno ni ostatak nije jeftin, monitor minimum 1440p ili 4K. I onda takav da u AAA singleplayer igri nafrlji sve može imati i ispod 60 fps-a u nekim igrama zar ne?

Znači netko tko bi minimum 20 000kn dao za pc da igra sub 60 fps ili oko toga i to je high end gamer? Pa ta činjenica bi svakom teško pala, osim eventualno teškim n00bovima

Kao što reče Steve iz HUB-a RT još uvijek nisu relevatan jer ih ne podržava velik broj naslova + što kaže čovjek - pad performansi od 40% + na jednoj RTX 3080 - nema šanse, hvala ali ne

Možda RT počme biti bitan od sljedeće generacije. Odnosno kako su i procjene bile kad se pojavio turing - za 5,6 godina od tada pa nadalje...

Pa... nama koji frljimo detalje koliko ide je OK RT na 60FPS, ne treba nam 489FPS. Dakle, nama RT ima smisla.

Eladiu RT nema smisla, on bi spustio i na "wireframe mode" da ima
JC Denton je offline   Reply With Quote