View Single Post
Staro 27.11.2020., 12:00   #3452
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 184
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
@shibi81 Znaci dva taba otvorena jedan za 2080S drugi za 2080 ,doslovno sekund prije 9:00 udarim refresh nedostupno...ma necu mirisni boric kupit u njih vise.
Iman osjecaj da cak ove stvari koje su bile super sa cijenama nisu ni imali, vecinom sta sam vidio na skladistu 1 primjerak pa je i pitanje dali su uopce imali kod dobavljivaca ili je slucaj laznog oglasavanja

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Pratio sam na futuri-it R5 1600, B450 i AOC24 g2u. U 9:00 nedostupno, oko 9:02 su prebacili dostupnost tih proizvoda i onda su se mogli stavit u košaricu.

Mene je iznenadilo da su i oko 9:15 bili dostupni taj proc i maticna pošto ih na svakom forumu preporučaju kao best buy. Baš gledam proc još imaju 2 komada.

Pobjegla mi je jedino tipkovnica Fnatic gear rush brown, stavili su valjda samo jednu na popust.. Imaju ih i dalje na stranici ali bez popusta pa sam ju upiknul po punoj cijeni...


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
A i te webshopove koji nemaju opciju rezervacije itema dok poklikces tih 5 tipki prije buy butona isto nabijem na k*. Ako nista drugo, kad vec radis limited supply rasprodaju i ljudi si ne mogu osigurati mjesto kampiranjem pred trgovinom (znam, sve trgovine bi to jako zeljele because novinske naslovnice), ne bi nikome smetalo imati recimo 2-5min rezervaciju dok speglas kartusku.

Tak sam si i mislio da će biti pa sam sinoć testno isprobao kak funkcionira. Stavio nešta u košaricu, upisao sve podatke da me ujutro docekaju pa samo tab lupam i odmah proucio za koje plaćenje ide popust i besplatna dostava.

Jbg svake godine je isto, ono što bi prošlo pod pravi crni petak stave proizvod dva i to ode odmah.
Wannabes je offline   Reply With Quote