Tema: Tržnica
View Single Post
Staro 04.03.2008., 23:39   #72
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,755
Vidim da su kolege maX i 6Finger shvatili sto sam htio reci. Npr ljudi procjenjuju komponente koje su relativno nove ako i ne netom kupljene u ducanu dok za to recimo postoji nabava. net. I da jos Super Unknown napravi "Recept", recimo, novo kupljeno u ducanu, odmah smanjite za 20-25% od najnoize cijene na nabava.net. za rabljene komponente pod garancijomstarosti do 6 mjeseci, 30-35% manje itd...
Jer s oprostenjem cini mi se kao ku***nje komponentama procjena tipa, procjenite mi quada i x38 maticnu, sa ballistixima na 1066 te 8800GTS 512, kupljeno prije tjedan dana, razmisljao sam o prodaji... I onda dolazi dosta reply-eva pa zasto to prodajes, novo je , odlicno radi i sve (i naravno vlasniku tih komponenti raste ego jer svi hvale njegov komp), zasto bi to prodao itd... Sve to rezultira da je njegov post konstatno na vrhu liste na prodaji, a lik vjerojatno niti nece prodavati komp. Samim time ljude koji nesto prodaju baca dolje, i nakon 12 sati si vec na drugoj-trecoj strani. Iz tih razloga bih stavio posebno procjenu, a i ovaj "Recept" koji u grubo davao sliku koliko taj hardver vrijedi otprilike na trznici. za finese bi trazili posebnu procjenu
nadam se da ste shvatili sto sam htio reci.
alengrosevic je offline