View Single Post
Staro 30.03.2007., 11:05   #73
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Evo centrala pescenica, 1mbit veza. Danas sam bio u Amisu i sad nisam siguran da li imaju 2x2gbit ili 2xgbit redudantnu vezu tako da ti se ne bi trebalo dogadati zagusenje. Sto se tice jeke ko cuje jeku neka napise kakav telefon ima. Ja recimo imam bezicni panasonic i na njemu cujem jeku, a imam fixni neko smece i nema jeke. Rekli su da rade na tome da rjese problem sa Panasonic bezicnim telefonima.
Lol, koji pingovi. Ako to ne riješe u roku 7-10 dana ja il dižem tužbu, il raskidam ugovore, pa otvaram portal o svim manama Amisa, s dokazima i snimljenim razgovorima.

Polako se zbilja već osjećam ko majmun kad me svaki put nazove drugi "operater" i kad svakom moram objašnjavat istu priču, i onda on meni na kraju svega kaze: "Gospodine, ali mi smo Vama pustili 4Mbit vezu..."

Mislim, ako na 4Mbit vezu imam ping prema sloveniji 50ms, onda je definitifno u nećem problem, a ujutro je lijepo ping 10ms. Ako je veza (link) "izrešetana", debelo varira (abnormalno), dolazi do kočenja slanja i primanja paketa (podataka), onda je tu definitivno problem.
__________________
MC
Sa_Stilom je online   Reply With Quote