View Single Post
Staro 08.08.2018., 16:32   #4
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Filc Pregled postova
.

Raspitujem se o t-comovom internet posvuda. Naime, njega su počeli davati svima tko želi a ne samo onima koji imaju njihov fiksni tel+internet. Radi se o tome da ti daju karticu i onaj mali ruter alcatel i imaš pokretni internet- imaš zasad na njemu mjesečno 60 gb , plagiš 49 kn mjesečno + 15 kn za ruter na 24 rate. Nego čuo sam da je do 30.09. 60 gb a kasnije 30 gb jel zna netko točnu informaciju. Zanima me i dali ta kartica radi u pametnom telefonu? Ako ga netko ima molim ga da prenese iskustva, brzina, kakav ima signal, očitava li se negdje potrošnja i jel radi kako treba?

.

Imam ga ja već dva mjeseca na vikendici i super sam zadovoljan. Samo ja sam kupio router (onaj manji) , jer ako ga uzmeš na 24 rate onda moraš potpisati ugovor na 24 mjeseca, a meni to nikkao nije odgovarali, jer mi treba samo tri mjeseca liti. Je do 30.09. je 60 GB, a nakom toga 30 GB. Potrošnju možeš vidjeti na aplikaciji na računalu (windows) ili na mobitelu (Android). Brzina varira, ali mi nikad nije ispod 10 Mbit/s, ali to je mjesto gdje sam ja sa 3G imao oko 1 Mbit/s. Spojena su tri laptopa i tri mobitela i svi surfaju bez problema. Za 49 kn, ja sam zadovoljan. Prije sam imao Bon-Bon , plaćao 79 kn za 7 GB prometa i 1 Mbit/s brzine . U mobitelu karticu nisam probao. Neki govore da radi, neki da im ne radi. Meni jednostavno to ne treba. Imaš ovu istu ponudu i u Iskonu, ali sa jeftinijim routerima.
Stipest je offline   Reply With Quote