View Single Post
Staro 04.12.2016., 14:02   #136
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
A misa mu... @Prezime pa bar ti znas da se te kineske drangulije ne mogu mjeriti sa bilo kojom standardnom GSM antenom.
Niti imas dijagram zracenja, niti dobit po frekvencijama niti ista... ajd pustio sam te malo jer me zabavlja kad netko drugi osim mene prica o antenama ali zahebat ces nekoga

Ta tvoja kako bi radila da si joj ostavio one kablove za koje takodjer nemamo info koliko ima gubljenje dBi po 1m ? Nije svako vican promjeni kablova u anteni i ne kazem da ta tvoja ne radi dobro ali boze moj... i komad zice u zraku je antena jel ?


Necu nikog zajebat, jer te moje jeftinjare nisam nikom ni preporucio; takve su samo za vjeste s rukama kao sto sam ja, da za probnu instalaciju ustede malo para

Preporucujem samo provjereno kvalitetne uratke, ali usput i napominjem da takvi nerazumno puno kostaju.

Btw, one kineske jeftinjara logice koje sam montirao za probu sele na jednu drugu lokaciju, a na tu istu (moju) lokaciju dolazi
Poynting XPOL-A0002 koju mi salje kolega iz juzno Africke Republike, za trecinu cijene koju traze mulci u evropi :-D

Podatke za te jeftinjare mozes vidjeti na originalnom uratku, jer su cista kopija i po mojim mjerenjima vjerojatno ne odstupaju drasticno od originala, naravno kad se srede

Inace, "fiksne LTE antene" postoje kao i sve druge "fiksne" antene za siroki pojas, kao recimo televizijske antene
Kako se tocno se zna koje frekvencije mora pokrivat tv antena, tako se i tocno zna koje frekve mora pokrivat LTE antena.
Sve drugo su kojekakve specijalke za pojedine frekvencije...

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 04.12.2016. u 14:32.
Prezime je offline   Reply With Quote