View Single Post
Staro 23.05.2009., 01:44   #119
Zli-deda
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zg
Postovi: 81
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Imam jedno pitanje, pa ako netko zna odgovor...

Imam onaj obični Zyxel lan modem kojeg sam dobil još tam 2005.g...ali ponekad zna zaj**** ili se dugo spajat (u bridge mode-u je)...znači nije skroz neispravan, ali me u zadnje vreme sve više nervira, a valjda će i otići u vječna lovišta kroz par mjeseci...pa me zanima dal mogu zatražiti od t-coma onaj Thomson ST780iWL koji je sad aktualni?

Ugovor mi istjece sredinom lipnja, ali ću ga valjda produžiti kad su sad dobili opet onaj disk i tipkovnicu/miš, pa barem ima nešt korisno za uzeti.

Uglavnom koja je procedura za ovo u vezi modema, da li se samo nazove SZK ili ispuni neki zahtjev i kažem da mi modem ne šljaka i ja bi tog thompsona ili oni prvo šalju ove svoje servisere k meni da ispitaju prvo taj modem, pa mi oni daju drugog i sl? I da li bi taj thompson bil besplatan?

Dobro bi došel baš WLAN modem jer imam sad na novom mobu wireles pa mi više put treba za neke programe.

Uglavnom hvala za svaki savjet.
Ovak, pošto su meni ovih dana zamijenili zyxela za thompsona pa da ti opišem kako je prošlo. Uglavno problem je bio u maxtv-u i došo je prvi serviser i zamjenio maxtv uređaj i rekao ako opet počne zajebavat da je problem do modema, ali da ga on nemože zamijeniti jer mu je prošla garancija(vjerojatno 2.god), e a da bih ga kupio jeftinije moram biti pod ugovorom. Znaći ako ti je prestao ugovor onda moraš platiti cijelu cijenu nekih 500kn, a ako si pod ugovorm onda manje mislim oko 200kn. E sad fora je u tome da je meni opet riknuo maxtv i sad sam znao da je problem u modemu i došao opet čovjek, ovaj put neki drugi, i zamjenio mi je zyxela bez pitanja za thomspona i nije ništa naplatio, sad..nisam ga htio ništa pitat da nebi bilo, ali postoji mogućnost da ga dobiš zabadava. Najbolje je nazvati i reći da ti nekoga pošalju jer ti ne radi net kak spada pa ćeš vidjeti kako će se razviti dalje.
Zli-deda je offline   Reply With Quote