View Single Post
Staro 18.06.2007., 23:33   #34
punkee
Registered User
 
punkee's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varazdin
Postovi: 17
Dell Latitude D820

Dell Latitude D820
- Core 2 Duo T7200 (2 Ghz)
- 2 x 1024 MB RAM 667 Mhz
- Nvidia quadro NVS 120 (256 MB svoje + 256 sherano)
- LCD Wide SXGA+ (1680x1050)
- HDD 120 GB / 5400 RPM western digital
- + ostale điđe: wireless, bluetooth, serial, 1394, 4x USB, DVD dual layer...
- Vista Business (trenutno)

Eto konačno je došau i moj laptop, nakon mukotrpne potrage i odlučivanja...
Prvi dojmovi... a u 3 dana baš i nemereš steć neki detaljan dojam, iako šrafam puno po njemu..... kaj se tiče komponenti i brzine tu sam zadovoljan... aero na visti pršti bez problema, također i u igrama nije loš. Recimo Entropiu (jedina igra koju igram) vrti bez problema na 1280x800 (16:10) pod ful detaljima... za ostale igre neznam jer nisam bil u prilici isprobati... dojavim još.... Aida pokazuje da je grafulja nvidia go7400...

Ono kaj je meni bilo bitno kod kupnje laptopa je kvaliteta izrade za koju sam mislil da je kod della bezprijekorna, no tipkovnica me užasno razočarala... kao prvo ima mali razmak između ruba plastike do tipkovnice i metala na kojem je tipkovnica. Po mojem bi rub plastike trebal prekrivati taj metalni nosač tipkovnice....


rekli su u dučanu da oni nemereju tu ništ da je to tak..... pas po mojem tu nekaj fali... gledau sam na ostalim izloženim primjercima imaju iste tak... ccc veliki minus... a tvrde da je spill resistant (moram i to isprobati )
Osim toga tastatura se lagano uvija pogotovo oko QWEASD djela....
Jedino me taj dio razočaral ostalo sve 5!
Ekran ima savršen prikaz... lagano se privikavam na wide ekran... mislim već mi je "sjeo" ali se zabezeknem na poslu kad pogledam u normalan 17" ekran... previše mi je kockasti.. =)

Baterija... uspjel sam iscrpiti 3h i 10-15min iz njega od 100% do 10% uz aero, par pregledanih trailera sa cd-a, surf prek wirelessa i uključenim bluetoothom....

eto toliko....
punkee je offline   Reply With Quote