View Single Post
Staro 10.12.2009., 11:14   #136
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
pozz...napokon sam uzeo laptop i to hp-ov pavilion dv6-1360
  • Intel Core 2 Duo T6600 2.20 GHz,
  • 15.6" 1366x768 LED Backlit HD ,
  • Windows ® 7 Home Premium 64bit
  • 4 GB DDR3 1066MHz,
  • HDD 500 GB SATA,
  • ATI Radeon™ HD 4650 1GB
par rijeci o njemu...iako bi se trebao raspisat,ukratko-savrsenstvo.s obzirom na cijenu laptopa mislim da je tesko nac boljeg za te novce.
laptop je brz,uopce se ne grije,ekran je meni predobar.iako se svi zale zbog tog glossy-a,zanemarivo.tj.kad se nesto pokrene svi problemi nestaju...
graficka je odlicna,sve sto sam pokusao pokrenut ne da je radilo,nego je savrseno radilo,na visokim detaljima bez imalo stekanja.
jedina mana...al to je opet glupost,je taj sjajni izgled laptopa zbog kojeg ostaju otisci prstiju na njemu.al to se lako rijesi kupnjom misa i problemi nestaju.
i jos jedna softverska stvar,a to je...kada se ide mijenjat glasnoca,izbaci vas iz programa,tj.spusti ga na alatnu traku,smanji zvuk i vrati se u koristeni program.
al mislim da je to sve zanemarivo s obzirom na performanse,izgled i najbitnije...cijenu.
i windowsi dolaze uz njega,ali na hrvatskom.sto je meni odvratno,al dobro.ak nista,instaliram na drugom jeziku i problem je rijesen.al pohvale za izgled windowsa i brzinu.treba malo vremena za naviku nakon xp-a al svakako preporucujem prelazak na win7.
pozz
mdgrgic je offline   Reply With Quote