Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 14.03.2008., 00:34   #11
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor cviksa1 Pregled postova
Audio sustav na mom kompu sam od prije mjesec dana unaprijedio sa SundBlaster Audigy 4 model SB0610 (retail pakovanje) kupljeno u Vemil-Gospić. Za reprodukciju zvuka koristim: za front audio(L+R) Samsung DVD Home Cinema System HT-DS400 (u stero modu) koji ima 2xAUX-analogna plus optićki audio ulaz, a za rear audio(L+R) Technics Stereo Integreted Amplifier SU-V300M2 (2x40W) sa dvosistemskim Sony zvučnicima od 100W.
Ovo što sam naveo priključeno je na Audgy 4 audio izlaze (zeleni i crni izlaz),
dakle ostaje još izlaz sa center/subwufer(mislim da je pink boje) u kojeg planiram upiknuti Logitech 2.1 Z-2300 ili nešto jeftinije.
Dakle moja pitanja su: :1. da li će sustav 2.1 raditi priključen na pink audio izlaz, odnosno da li će bar jedan od satelita raditi kao centralni zvučnik u sistemu 5.1(sada imam 4.0), dok za subwufer pretpostavljam da bi trebao raditi . 2.da li je ovo što sam naveo neka vrsta "overkila" za sound ?
Za mene je dobar bas za slušanje muzike neophodan, dok centralni zvučnik najviše doprinosi doživljaju u suvremenim Igrama.
Dakle bilo kakavo iskusto u sličnoj konfiguraciji audio sustava, prijedlog,sugestija.komrentar ili preporuka za kupnju bi m dobro došla, te se unaprijed zahvaljujem.
po meni je, to je overkill. ajd zlijepi koju sliku da vidimo kak to zgleda..
srale7 je offline   Reply With Quote