View Single Post
Staro 23.07.2008., 17:21   #113
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
a sad hlađenje baš i nije neko, imam zalmana 9500, dok ne diram voltažu sve je o.k. oko 35 mi se vrti temparatura ali kad sam stavio cpu vid na 1.425 odmah je skočilo na 41°c,fora je u tome da mi buta normalno ali čim pokrenem occt nakon 5 sek. me hiti van i kaže da je našao grešku, da mi možda temparatura ne ode previsoko? imam za monitoring onaj smart guardian što se dobije sa dfi-jevim pločama,pošto je ovo kopija dfi-ice sav software i bios je isti kao na dfi-ju i kad krene occt na guardianu mi skoči na 51°c i tu stoji, nakon 5 sek me pukne van, pa si sad sve nešto brijem da možda komp ne zbloka kad ga pokrenem,tj. occt uzme sve resurse procu pa ovaj ne stigne refreshat guardiana a temparature odu u nebo....
probat ću još stavit 1.45 u biosu pa javim ako prođe occt.

ma kakvi, evo sad išao probat do 1.47 i opet neće. na 3.1GHz stabilan na stock naponu,sve preko toga neće ni na 1.47,očito ne baš sjajan primjerak
ovaj put je izdržao 15 sekundi umjeto 5.
nema smisla da ga kurim sa još više voltaže, i ovo je bilo samo za probu, inače je na stock sasvim dovoljan za ono što ja radim na kompu.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: D-I-A-B-L-O. 23.07.2008. u 17:34.
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote