View Single Post
Staro 11.01.2018., 13:20   #2896
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor fAg Pregled postova
@pupo, koji pacijent,taj je gori od mene,neki okorjeli gejmer
Misevi dosežu do 1000kn,skupi su i normalno da ti nezele otvarat,isto kao i sve ostale periferije,neznam sta ti tu nije jasno.
Veliki danak je uzelo i narucivanje online,izvana ili od domacih i trgovine drze (fizicki) artikle koji najvise idu.A nisu svi okorjeli gejmeri i ne kupuju samo the best.
Ma daj...takve miševe ne kupuje svatko...najčešće je to rang do 500kn...moj je bio oko 350 kn sad je i manje...pala mu cijena

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Fulao si ono što sam napisao, al eo rekli su ti kolege. Naravno da možeš svoje mišljenje reći, ja sam ti rekao kak stvari stoje.
Ponavljam ti opet, to što ti misliš da si nešto trebao dobiti servirano a nisi, neznači da je prodavač nešto krivo napravio.
Ma da, lik ful bezobrazan, svi se pogledaju koji su bili u dućkasu. A ono kad je počeo s pričom da je platio miš 400kn, da kao nije to neki shit za 50kn, odma me poteralo. Bu hu, potrošio je 400kn.
Ovaj prvi dio sam ti rekao što mislim i to je to...ako si veliki dućan tako se i ponašaj i imaj mogućnost provjere.
Osim toga a kaj je sa povratima s web kupnje? Dakle po zakonu ja imam pravo kupit miš prek njihovog weba i vratit im ga u roku 2 tjedna bez a i be. Kaj onda? I to je ne samo proban već korišten miš.
A za lika me ne čudi. Takvih ima koliko hoćeš. Ali ti si prodavač i moraš se ponašati profesionalno a ako je iznimno neugodan zoveš šefa i onda on rješava ili ga zamoli da napusti prostor.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 11.01.2018. u 13:25.
Tvrdi je offline   Reply With Quote