View Single Post
Staro 03.12.2013., 15:44   #108
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Ja sam imao... iskustvo s njima. Na kraju je ispalo pozitivno, ali je bilo čudno dok je trajalo.

Naime, kupovao sam dvije stvari, Corsair H110 i G.Skill Ripjaws Z 4x4Gb 2133 MHz. Kod njih sam kupovao jer su imali neuobičajeno nisku cijenu (Ripjawsi 999 kn i H110 769 kn, i to još na AMEX na rate beskamatno). U svim ostalim trgovinama memorije te brzine i kapaciteta su bile preko 1.500 kn, a H110 najjeftiniji oko 900 kn.

Prvi put kada sam napravio narudžbu rekli su mi da nema memorije i da storniraju narudžbu, premda sam već platio sve. Rekao ok, H110 mi i tako ne treba, pa sam odustao od kupnje. Uredno su mi stornirali kupnju na rate i nisam imao dodatnih troškova na kartici.

Tjedan dana kasnije, još uvijek su imali tu memoriju označenu kao raspoloživu. Nazvao sam ih i upitao zašto je još uvijek raspoloživa, onda su mi se ispričavali da je greška u sustavu, pa da je kod dobavljača neraspoloživa i onda su rekli da su kontaktirali dobavljača i da ima još jedan kit. Ništa, ponovo sam napravio narudžbu, ponovo platio i napokon dobio potvrdu narudžbe, uz napomenu da mi paket dolazi idući tjedan.

Dva dana kasnije gledam njihov site, kad tamo H110 košta 970 kn i već razmišljam kako će mi otkazati narudžbu.

Kad tamo, paket uredno dolazi Overseasom, sve dobro zapakirano, na računu 20% popusta za H110 jer je očito to bila greška u njihovom cjeniku pa su morali na tu cijenu dati popust kako bi račun štimao... uglavnom, na kraju sam ipak zadovoljan s njima jer su bili fer i korektni.
Garro je offline   Reply With Quote