View Single Post
Staro 24.10.2010., 14:01   #47
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Nekoc davno, negdje oko 2000. radio poznanik u cipoteci i uvijek svaku kupovinu obavljao preko njega. On mi je sve nasao sto je trebalo.

Onda je otisao iz Cipoteke i tada sam zadnji put bio u tom ducanu. Sjecam se kao danas, dosao sam sa spiskom svojih stvari + imao sam jedan dio koji pojma nisam imao sto je. A trebao je nekom mojem poznaniku pa kada sam vec isao u cipoteku. Uglavnom, pogledao me prodavac i rekao: "znam sto je to, ali kostat ce vas jos 100 maraka da vam kazem". Mislio sam da se zeka, ali kada mi je donio sve sa popisa, taj dio nije donio. Lijepo sam ga zamolio jos jednom, ma bilo je jos nekoliko njegovih kolega pored njega, svi sute... zamolio sam katalog pa da sam pronadjem taj dio, a kada je spomenuo "kostat ce vas pravi katalog"... na kraju sam ostavio sve na pultu, nista nisam kupio niti se vise ikada vratio u taj ducan :-(

Nemam pojma, mozda takva informacija zaista puno vrijedi. Na kraju frend nikada nije ni nabavio rezervnio dio, pojma nemam ni o cemu se radi, samo znam da je bilo nesto malo.

A tko zna, mozda im je placa kasnila xx mjeseci ili nisu dobili dio place pa su bili isfrustrirani?

Zadnje izmijenjeno od: Amepshi. 24.10.2010. u 14:17.
Amepshi je offline   Reply With Quote