View Single Post
Staro 25.09.2009., 00:48   #98
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
links je po mom iskustvu relativno ok po pitanju reklamacija, to da imaju svojih bisera, o da imaju, tipa testiranje pregrijavanja vrm-a nagrafickoj na onim njihovim stajngama sto glume "kuciste" drito pod klimom, pa ne bi se pregrijao ni ja u zimskoj jakni, di ce gola grafa i slicno. Ali i rjesavaju prave reklamacije relativno razumno, pa cak i ovo kad im se ukaze na gresku u njihovom "testiranju"

sto se tice kapica na corsair stickovima, zastitnih guma oko njih i slicno, malo je glupo da ne priznaju te reklamacije iako je corsair sam priznao da je greska dizajna te rekao da ce mjenjat sve koji se pojave zbog takvih stvari na reklamacijama (i rade to, dapace, kapice salju postom neovisno o reklamaciji u trgovini, najcesce je dovoljno samo mail poslat)

takoder onaj hladnjak, heh, kupac ne moze vidjeti na ocigled da je jedan saraf kraci za 1.5mm od ostalih, nema sanse, ali i dalje ostaje fizicko ostecenje, no u tom slucaju po meni je trgovac u prednosti jer je nemoguce dokazat suprotno. Slicno iskustvo sam imao i ja s nekim drugim djelom hardvera i nisam se pokusao ni pravdat, dapace, jednostavno nije bilo sanse da dokazem da je dio bio isporucen neispravan i to je bio kraj price. Zato danas kod svake kupovine DETALJNO pregledam svaki komad koji kupim i pripadajuc bundle, nema vise slucajnosti, 1400kn za nista mi se ne daje opet zbog 3min truda kod kupovine.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote