View Single Post
Staro 11.01.2003., 22:32   #1
Shaka
Shaka
 
Shaka's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Braće Cvijića 30, Zagreb
Postovi: 17
Cool hladan (kao) LED

Primjetio sam da je ovaj sajt pun starih modova i kopija onih još starijih pa sam tim povodom odlučio napraviti nešto novo. Već duže vrijeme imam problem sa nekim jeftinjaka zvučnicima po 50 kunića iz hg-šrota. Naime pregrijava mi se LEDica u njima stoga sam u njih prvo neki ventilatorček, no to prdekalo je kvarilo fini zvuk koji je izlazio iz tih visokokvalitetnih zvučnika od "120W":confused: Bio sam prisiljen isčupati to iz moje kutije i nakon par dana sam se bacio na varanje cijevi. Nakon par dana krvi i znoja plodovi su bili tu...VODENO HLAĐENJE za moju LEDicu u zvučniku. Ali nakon par sati slusanja !!!Josipe Lisac!!! crkne LEDica. Ja sam opet potrošio pol dana preturajući grad u potrazi za LEDicom.Na samome kraju ulećem u CHIPOTEKU i pogled mi pada na peltier i kažem sam sebi: "TO JE TO!!!".Ubadam si peltier i montiram ga doma na LEDicu i na njega vodeno. Nakon par sati lemljenja COOLer za LEDicu je gotov. Sad mi napokon svijetli lampica na zvucnikui mogu u miru slušati nove hitove k0loniye, Yo Lisice i Alkara Vuyca.
P.S. Decki i cure (ako vas ima, a nadam se da ima) nemojte kupovati zvučnike po 50kn, a posebno nemojte kupovat u HG-SRANJU jer jedino što tamo prodaju je sranje (to ukljucuje sve LEDice ne samo one na zvučnicima->pazite se kupci LG 52X CD-ROM-ova-> u njih nećete lako nagurat vodeno i dofurat napajanje za peltier za hlađenje LED-ica, jos je teze sa floppyima ))))
Shaka je offline   Reply With Quote