View Single Post
Staro 17.09.2007., 17:05   #99
Pygm4li0n
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Požega
Postovi: 54
Citiraj:
Autor Jelan@ Pregled postova
Aha,dakle.. blabla roar* roar* wof*wof* growl* growl* te ostalo ostrasceno - feministicki-defenzivno, pasivno-agresivno ujedanje, od kojeg' bi se dostojanstveno ogradio svaki iole osvjesteniji likantrop
Dakle.. kada vec ostajesh tako puteno 'razjarena' aluzijama na vlastiti spol i dob, potrudi se da ne upadas tako nespretno u klisheje doticnih.

moja cak benevolentna znatizelja nije imala skrivenu agendu da uvrijedi niti jednu etiketiranu sferu tvoje adolescentske, zenske osobnosti, vec mi je bio interesantan i nadasve simpatichan koncept; nekakve 'klinke' koja navlachi nekakvog progresivnog taticu za rukav zicajuci crossfire. Nazalost moje simpatije bivahu gotovo paranoichno misinterpretirane i poistovjechene sa nekakvim lovom na cyber vjeshtice i puritanskim zatiranjem blazene nam amazonske emancipacije, da sam cak sklon posumnjati da taj mistificirani crossfire ima neku dublju simbolicku ulogu i svrhu u tvome zivotu, pored 'bolje grafike'

p.s.

dok god ti tatica kupuje 'igrice' biti ces 'klinka' ma koliko ti sise nabujale

i ako pokusavas biti dio odredzene subkulture koju sacinjava 98 % 'čukaca', nastoj se malo manje prikazivat' kao 'kuja'


Semper Fi

i tako.. nakon ove preuranjene ejakulacije, idem pisat preuranjeno pismo deda Mrazu da hocu original CoD4 pod borom
Pygm4li0n je offline   Reply With Quote