View Single Post
Staro 29.03.2018., 09:23   #2671
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Prekršaj je napravljen 16.01., isprintali su ga 01.03., došao je 28.03. na adresu.



Evo da quoteam, da bude na prvoj stranici:
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Eto, moja druga kazna.

Uslikali su me na autocesti, 148km/h, ograničenje je bilo 80km/h i to je uz sigurnosnu razliku 133.2km/h što je 53.2km/h više od dopuštenog (da, na autocesti, jer, kakti, radovi, kojih nikad nema). Prvo, poprilično sam siguran da sam ja tempomat isključio i pustio da auto sam usporava kad sam prošao ispod znaka ograničenja 100km/h, a zatim sam kraj policajca prošao s maksimum 130km/h, kod njega je bilo ograničenje 80km/h. Danas ću ići pogledati snimku. No, ako nije tako, nema mi smisla izvlačiti se ili izmišljati nešto - vozio sam koliko sam vozio.

Došla mi je na adresu obavijest da traže podatke o vozaču. To ću im odmah dostaviti.
Što slijedi nakon toga? Oni će napraviti neki prekršajni postupak? Kazna je od 3000-7000kn. Nigdje se zasad ne spominje uzimanje vozačke. Hoće li mi uzeti vozačku i mogu li ikako smanjiti to vrijeme?

Nisam osuđivan u prekršajnim postupcima, niti su se ikad vodili protiv mene. Jednom sam samo bio platio kaznu za prebrzu vožnju i to je to - onu s popustom i nisam u evidenciji.
IcyTexx je offline   Reply With Quote