Tema: Metro 2033
View Single Post
Staro 20.01.2015., 17:58   #395
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Meni je zanimljivo kak dobro 5770 vrti ovu igru.Brža je od 260,4890 i 100% brža od 8800gt. Negdje je u rangu s gtx275.
Nije ni bilo za očekivati da če igra dobro ič na ATI grafama. Možda če driveri popravit stvar.Igra je rađena i razvijna za femi. Testirali su je na femi sli konfi i mislim da je upravo takva konfa potrebna za max postavke s physixom .
Bilo kako bilo što više igram sve mi je bolja.Sad sam na d6 levelu i trebamo uključit neki reaktor itd..Dugo nisam toliko guštao u nekoj igri.
slažem se odlična pucačina samo mi je žao što nije još malo satkana mislim malo više sati igre jer je stvarno igra materijal samo takav grafika prebolesna, najbolja grafika koju sam do sad vidio, pogotovo mi se čini da je moja grafa 660ti odlično pogoni tak da jako sam zadovoljan. i ja sam uključio taj reaktor, ali glupo mi je što nisam baš imo neku soluciju oružja, jel se mogu vraćat na one djelove gdje ima za kupit oružja, bojim se da ne pobrišem progres jer mi piše ako se loadiram, da ću izgubit previous progres.

osobno mi je najdraži dio igre, kad po tračnicama ne mogu se sjetit koji je chapter u pitanju dođem u onu ogromnu halu metroa ispod, koja je to slika bila doslovce sam pao na guzicu, negdje na pola igre je ono otvori se kapija i lagano po tračnicama ulazimo unutra, ono uživancija za gledat ko da sam unutra osobno. dim para likovi ko da su stvarni, milina. ono kad moram kod ono millera doć, mislim da je to taj dio. sve u svemu, igra je odlična ali žao mi je što sam je ovako brzo prešo, sad ću morat na last light.

PS, e da ta metro hala je POLIS, stvarno brutalno izgleda, radi toga budem još jednom prešao igru ovaj put na težoj razini od normal.



ovo kad sam ulazio, na guzicu sam pao.

Zadnje izmijenjeno od: KorisNick. 20.01.2015. u 19:32.
KorisNick je offline   Reply With Quote