View Single Post
Staro 03.10.2019., 19:42   #886
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
znači ŠI,ZG,ST,OS i RI su gradovi koji zaslužuju imat dostavu subotom, al ostali ko u srednjem vijeku?

dakle cjenik na stranicama je u stvari obmanjujući za korisnike jer nema te dodatne opcije "lomljivo", otkupnina i sl da se uračuna u poštarinu...
u stvari niti jednom kada sam radio cijenu preko neta mi ta cijena nije bila stvarna u pošto. niti za običan paket sa mojom poštarinom ,niti sa preporukom niti ikako drugačije. svaki put cijena veća u pošti za neki %..

ova poštarina o kojoj pričam od prije neki dan, je skoro otrosrtučila označenu poštarinu sa HP listića iako dostave nije bilo subotom - da je mogla bit subota - kolka bi poštarina onda bila...500kn???




al eto nema drugih opcija pa oni mogu tako.
i ne spominjete overseas, interevropa,gls i ine jer oni dođu k meni doma tijekom dana a ja nemam vremena cijelo dopodne čekati ih.
Svaki put kad primatelj plaća poštarinu ide naljepnica i na njoj piše koliko će platit slanje pošiljke. Moguće da ti je službenica umjesto recimo 500kn vrijednosti opalila još koju 0, a HP do 3000kn vrijednosti ne utječe na cijenu poštarine, ali sve preko diže cijenu.
Drugi put lijepo pitaj koliko ima primatelj platit poštarinu, pa neće bit iznenađenja.

Zašto oni ne dostavljaju subotom drugdje nemam pojma, valjda nemaju dovoljno poštara, možda im je dnevnica subotom veća, pa ne žele plaćat ljude.

Imaš DPD, meni lijepo ostavili na INA stanici (imaju ugovor s njima) i tamo pokupio paket jer ih nisam mogao čekat doma.
ODO je offline   Reply With Quote