View Single Post
Staro 12.02.2016., 19:55   #123
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma to nema veze sa serijom, više kako te zasere. Svaki smartphone do sada koji sam imao (nisam puno) je imao neku "generalnu" pizdariju koja je zadesila mnoge.

Npr. Desire je imao tendenciju rikavanja matične - evo ga kod jednog forumskog kolege već 3 godine (star 5 godina), duže kod njega nego kod mene, radi i dalje.

Xperia Z je imala falš ekrane koji su kakti pucali i leđa koja su se odljepljivala - eto je kod jedne curke iz ZG već 2 godine (stara 3 godine) i izgleda ko nova.

Xperia Z1 se pregrijavala i pigala te je ekran znao zejebavat sa neujednačenom svjetlinom i miss-touchom, u godinu i pol sam snimio i slikao cca 20GB materijala, nikad se nije usijala da mi je frknulo upozorenje da je overheated, kao ni ostali problemi.

LG G2 nije dobio žutu fleku, kao ni kod curke kod koje je sada, a star je godinu i pol.

Ostali mobovi ne znam koje su generalne gluposti imali, ali evo, ova 4 su imali pa sam valjda sa te strane imao sreće. Tako je i kod ovih sa Z3C. OK, syss je svom pomogao da popizdi ako te oće, oće te
Brko je offline   Reply With Quote