View Single Post
Staro 31.12.2010., 02:11   #99
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Ja sam sad sa knock out tarife prešao na pretplatu "sve za mene 250" (il kak se zove) kod vipa iz više razloga. Najviše zbog nevjerovatne retardiranosti tele2 korisničke podrške. Osim što ti ne mogu riješiti problem razgovaraju se s tobom u šablonama i dobivaš dojam kao da razgovaraš s djetetom od 5 godina.
Nedavno sam dobio sms da mi je poslana mms poruka i da je mogu vidjeti na netu uz zaporku. Kad sam se spojio na net i upisao ju, prijavilo mi je da ta zaporka ne postoji. Napisao sam mejl podršci s dva pitanja:
- zašto s tim i tim brojem i tom zaporkom ne mogu vidjeti mms (točno im napisao i broj i zaporku)
- zašto sam dobio poruku da mi je poslan mms a nisam sam mms dobio na mob, da li je stvar postavka mobitela ili aktiviranja neke usluge.
U roku od 48 sati dobio sam odgovor da ako upisujem krivo lozinku da mms ne mogu vidjeti (ma da, tko bi reko...ja sam mislio da baš zato jer sam dobio lozinku mogu bilošto upisat ). A na drugo pitanje su mi odgovorili da ako moj mob ne podržava mms da ga ne mogu ni vidjeti (drugim riječima ne prepoznajem dal imam ciglu u rukama ili mob - ugl. to nije bilo moje pitanje)....
Opet sam im poslao mejl i napisao svoj broj mobitela i lozinku i napisao da ne mogu 6 znakova deset puta krivo napisati i da provjere zašto mi ne prihvaća lozinku...na drugo pitanje sam im napisao da imam HTC HD i (opet) da li je stvar postavki ili aktiviranje usluge....
Nakon šest dana (znači prošlo je sve skupa osam dana od primanja mms-a) dobivam odgovor da pazim na velika i mala slova i da se nakon 7 dana mms automatski briše sa servera te da ga neću moći vidjeti (znači oni su namjerno čekali da mi istekne mms da se poslije ne moraju s tim mučiti)....A o drugom pitanju mi nisu ni odgovorili.
Nakon toga sam ih nazvao i pitao istu stvar s lozinkom i rekli su mi da će proslijediti odgovornim osobama i sad je prošlo tjedan dana i uopće mi se nisu javili.
Uglavnom oni odmah idu uz pretpostavku da im je korisnik idiot i da ne zna razliku između moba i lopate te uopće ne čitaju mejl nego odgovaraju s nečim što uopće nije bilo pitanje....

Znači tele2 podrška mi nije mogla ni odgovoriti ni oko osnovnih podataka oko mms-a.

Sad ću imati pretplatu koju ću plaćati umjesto 100kn kod tele2 (gdje sam svaki mjesec morao kupovat bonove), 150kn ali ću imati puno više minuta i smsova i prometa....u svakom slučaju će mi se isplatiti...da ne kažem da sam se čuo s njihovom podrškom (u vezi ajfona i kako ga mogu dobiti ) i mogu reći da sam mogao normalno razglabati oko njega kao čovjek s čovjekom.....

Zadnje izmijenjeno od: denied. 31.12.2010. u 02:39.
denied je offline   Reply With Quote