View Single Post
Staro 24.10.2019., 09:05   #1245
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Easier to buy dio se odnosi na to da US mrežni operatori budu ponudili mob na pretplatu, prije je to bilo ili nemoguće ili ograničeno na jednog operatera.

S tom cijenom me zanimalo na što se odnosi to "easier to buy".
Da, vidiš, ova rečenica mi je promakla
Kaj se mene tiče, nek bude "easier to buy" orjentiran na US tržište, ovdje na europskom tlu niš ne propuštamo dolaskom Pixela 4 po ionako suludo neopravdanoj visokoj cijeni...

Dobro je jedan komentator (gsmarena) rekao na temi Pixel 4, potonji ima redovite update zato da zakrpa brojne propuste od strane Gugla..

Gledajući rivjue, softver uvijek ima neke propuste koje zahtjeva dodatno sređivanje, al tek dok službeno dođe u prodaju, naravno to povlači brojne probleme, bar za korisnike..
Tu bi se Gugl trebao ugledat na Epl (ajfon) softver je pic pic, uglancan i svi fjičuri rade ko podmazani, dok kod gugla nema tog, neg sve nešto napola radi, pa tek kasnije softverske propuste riješavaju.

Naravno slažem se s rečenicom "Harder To Recommend"
Gugl, zadnji odlični mobiteli su bili Nexus serija, dolaskom Pixela, ovo sad je samo minimalno dodavanje novotarija a maksimalno dizanje cijene uređaja. rezultati su ionako vidljivi..

Pixel će se samo i isključivo dobro prodavat dok će cijena bit brutalno niska, govorim za novi mobitel.
zvonac je offline   Reply With Quote