View Single Post
Staro 05.11.2018., 11:37   #2728
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Kako ti je otvorio ovaj drugi link? To mi je trebalo, išao sam kojekakve domene i sl. no to mi nije nikako htio

Uglavnom o čem je riječ. Primjetio sam da mi cpu mijenja clockove (u radu je sve OK, no vidio sam u monitoring programima), a budući da nemam uključene power saving i sl. feature nego 3.9ghz OC rekoh WTF. Throttlanje nije jer je veoma hladan. Provjerio bios - ništa neobično, googlanjem su neki rješili sličan problem updejtom biosa. Kako nisam nikad provjeravao ovaj 4012 bios mislio sam da je OK (možda i nije do njega). Inače mi i wireless stalno puca zadnjih dana (vjerojatno je do sticka).

Reko ajd za svaki slučaj idem skinit sinoć neki drugi bios (noviji ili stariji) i ćorak (to sa asusovim webom). Onda sam odlučio vratiti na stock postavke - i odjednom ne želi više ni u windowse nazad - izvrti mi onaj loading screen (dosta dugo traje), pa dođe crni ekran i kao onaj DOS prozorčić u kojem piše nešto tipa win sys 32 ili nešto tako, jbga ne mogu se sjetit sad (inače windowsi su 64 bitni, ne znam čemu 32 broj). Bilo je i nekih win updejta jučer-prekjučer - ne znam dali su mi oni mogli to sjebati? Probat ću eventualno fizički cmos ili reisntall OS-a + novi bios. To zadnje dvoje mora rješiti problem, inače je do hardvera

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 05.11.2018. u 11:42.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote