View Single Post
Staro 15.08.2009., 00:09   #92
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Ovo će vjerojatno bit najbolji NFS dosad. Na njemu radi ugledna firma koja se do sada bavila isključivo simulacijama, Slightly mad studios, bivši Blimey, koji su radili sa Simbinom na njihovim uspješnicama.
Igra će bit u potpunosti nova, nikakva nadogradnja ni grafike ni fizike na prošle nastavke. Koristit će rFactor fiziku, ali naravno, dosta pojednostavljenu. Neki čak kažu da nije ni rFactor fizika nego još napredniji model namjenjen za nikad dovršeni Ferrari Project. Također ide u prilog da fiziku guma radi čovjek koji je to napisao za Richard Bourns Rally, a to samo izmamljuje osmjeh na lice.

Iz druge ruke (doslovno) znam da su u Slightly mad studios napravili internu verziju sa punom fizikom, ali EA-u to ne odgovara, i to se znalo otpočetka. Veliki je naglasak bio da bude što je moguće lakše voziti na gamepad, uz zadržavanje koliko-toliko realne fizike.

Kakav će krajnji rezultat bit? Ne vjerujem da će bit loš, ipak će imat nekakvu fiziku, za razliku od prošlih nastavaka. Siguran sam da će bit bolji od grida (netko je rekao da je to realno ), ali isto sam siguran da neće bit ni blizu dobro da bi ljudi koji voze simulacije odigrali ovo.

Za slightly mad studios radi jedan hrvat, poznat po suradnji sa Ralphom Hummerichom, tvorcem svojedobno najboljih F1 modova za tadašnje simulacije, upućeni će znat o kome je riječ
Ivo Franic???

Negdje sam citao da ce biti dva moda igre ARCADE i SIM. Kao i u GTR.
Takoder svi traileri i ostali videici iz igre su iz arcade moda.
Necemo jos pokopati NFS, nadajmo se nastavku GTR-a
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote