View Single Post
Staro 09.11.2018., 10:49   #764
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Odigrao sinoć par rundi. Na prvu, onako, nit smrdi nit miriše.
Jaaako brzo se pada/ubije nekog, taj aspekt igre je općenito dobar.
Vozila su loša, a pričamo o novom BF-u :/. Tenkovi su papirnati, doslovno me 1, maksimalno 2ica čučavaca po kutevima razvale dok se provlačim uličicama. Avioni su nekak, prebrzi obzirom na veličinu mape. Snajperi useless na iole bliskijim borbama, prije te podere assault sa onom drugom puškom nego ti njega sa ijednim snajpom.
Mape su dobro dizajnirane, vizualno naravno mrak, ali i taktički, nisam ni na jednoj bezveze tumarao, svagdje ima fajtova gotovo odmah.
Sistem unlockanja je retardiran - unlockaš npr 'brže' metke, 'platiš' ih scrapovima, prethodni unlock koji si platio se poništava, ako se želiš vratit na njega, moraš platit opet. To je očito ta fora na kojoj misle dizat pare ekipi koja hoće sve i hoće odmah. Fala bogu, bmk za to, samo sam išao vidit kak funkcionira.

Sve u svemu, igra ima potencijala, traži navikavanja malo, ali bitno je da inf dio tj napucavanje radi kak spada da tu nema cirkusiranja kao prije i da su mape zanimljive, a ne da trčiš 2km da bi došao do fajta. Onih par 'zelenih' su brutalno zanimljive i dobre.
I konačno možeš opet ko čovjek tenkom proletit kroz kuću
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote