View Single Post
Staro 16.01.2017., 21:42   #1659
Werther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 42
Pozdrav, mobitel je s3 i9300

cijeli dan tražim preko googla ali nisam ništa uspio naći i sjetio se da bi možda netko ovdje mogao znati, pa da iznesem problem.

neću ići skroz u povijest jer sam i prije rootao pa vraćao na stock... pa eto opet sam rootao mobitel i nedavno sam probao nekoliko romova preko cwm recoverja 5.5.0.4 cf-v1.5

što god od romova sam probao, nije išlo, onda sam još neke probao i išlo je.
No kad god bi probao snimiti gapps (odmah nakon roma), nikad mi sustav kasnije kad se sve loada nije radio. uvijek izbacuje neke greškevezano za gapps koji nikad nije uspješno instaliran.

odabirao sam odgovarajuće gapps za zadani rom.

Uglavnom koristio sam mobitel bez gapps, ali sam skinio neki program sličan play storeu (preko kompa u obliku *.apk), pa sam skinio nekoliko aplikacija pomoću tog programa. Nekoliko sati poslije toga kad sam isprobavao aplikacije mi je izbacio neku čudnu grešku, nešto je otišlo u klinac i mogao sam samo stisnuti tipku "reset" na ekranu. Nisam to stisnuo već sam na tipku za gašenje ugasio mobitel.

Nisam više mogao ući u sustav, pa sam otišao u recovery.. . i prvi put sam tad doživio da u recoveryju ne mogu otići na wipe data/factory reset, .. tj. mogu ali zamrzne u procesu, ne može to odraditi, nego samrzne ili krene pa se telefon resetira.. znači probao sam sve, wipe cache partition, wipe dalvik cache, format /system, šta god stavim uvijek ista priča.. kad pokušam instalirati rom, stari ili neki novi - mob se resetira. ROM na kojem sam bio kad se to sve dogodilo je CM-13.0.

što mi je činiti? probao sam i preko odina flashati i stavit pit file pa izbaci grešku, neće.

Gdje u osijeku ili široj okolici mogu odnijeti mob na popravak?
Werther je offline   Reply With Quote