View Single Post
Staro 10.10.2009., 22:03   #15
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Daten Pregled postova
Eh, samo da znas da traileri mogu bit jako dobri, a da poslije igra nevalja...
A vezano za Cod 6 MW 2, vjerojem da ce to opet bit odlicna igra isto kao sto je cod 4 MW...
Pa nisam aludirao bas na konkretne trilere, vec vishe na ove ingame footage filmice.. iz kojih IMO mozes dosta izvuci o tome kakva ce igra biti, osim ako ju na kraju ne sje$# producenti, a u to iskreno sumnjam, jer mi se cini da su dosta propusta iz ranijih Battlefielda uzeli u obzir i nastojali ih ispraviti.

Sto se tice MW2 vs BC2.. hmm, s obzirom da sam ponajvishe uz Cod - od prvog do zadnjeg aktualnog brusio svoj gaymerski staz, (cod:UO, Cod2, i MW2 intenzivno igrao online) mislim da mogu objektivno procjeniti sto mi njegova sljedeca evolucija moze ponuditi. MW2 singleplayer je imao neke od najupechatljivijih momenata ikad, i vjerujem da ce sa nastavkom pogoditi taj cinematicni feeling te da ce to biti 7-8 sati cistog gamerskog orgazma, ALI.. ako vec kupujem igru za 400 kn, onda to sigurno necu napraviti radi tih 8 sati interaktivnog filmskog iskustva, neko porad' potencijalnih par stotina sati multija. A cinjenica je da je skorasnji MW2 samo recikliranje prokusanog i prozvakanog, zacinjeno sa nicim revolucionarnim. Nakon par mjeseci upoznavanja sa materijom, imat cemo servere prepune trzavih tipova nafilovanih adrenalinom koji sa dobitnom exploiterskom kombinacijom perkova i attachmenta kempaju na jednim te istim mapama na identican nacin, iznova i iznova i iznova.. i sada kada se zapitam, dali zelim multiplayer iskustvo gdje me u 3. sekundi partije u spectatorska nebesa moze poslat dobro odmjereni GL ili neki nadobudni Bosko Buha, ili zelim dinamicne i zive mape, versatilni element raznoraznih vozila koja donose svoje vlastite izazove (sto za voznju, sto za unistavanje istih) i nepresusno vrelo improvizacija ? Yes Please

p.s. Jedva cekam da se naserem u neku trokatnicu sa snajperom i da je onda neki trigger happy tenkist sravni sa zemljom, zajedno samnom unutra
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote