View Single Post
Staro 20.05.2019., 11:40   #3025
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nisu forumaši preosjetljivi nego se iz tvojih sranja u postu izrađaju veća sranja u drugim postovima ako se tko nadoveže zbog kojih organizacija foruma može upasti u još veća sranja. Stoga, kao što rekoh, fake FB account i daj si oduška na portalima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Pa cuj brko prvo slobodno me stave na ignor listu kako na tapatalku i forumu za obostrano zadovoljstvo, pod dva slobodno se iskljuce iz teme ako ne posjeduju huawei uredaj na zadovoljstvo svih korisnika huawei uredaja i pod 3 nisam balonja da idem fejkat neke profile da pisem. Ignoriras me i svima super.

Ne znam na sta se netko uopce iz mojih sranja ima naljutit jer nismo u americi niti saramo po americkom forumu. A ak se netko bas zeli durit nek se duri kaj cu mu ja.

Uglavnom on topic zasad kazu da ce biti pogodeni buduci uredaji huaweia. A po pitanju amerike laptopi pogonjeni intelom i telekomunikacijska infrastruktura.

@srale pa koristim telefon pogonjen americkim softverom tak da. Ako ti imas alternativu za ios i android slobodno kazi.

I p.s. ja sam inzistirao da kupi sve osim samsunga, ali njen mob njene zelje tak da.
devaa je offline   Reply With Quote