Tema: Košarka
View Single Post
Staro 29.04.2015., 00:31   #150
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
playoff lagano odmice

nazalost, prekasno s terminima - po obicaju - ide zapad, pa pratim u snimkama sutradan kad stignem. neke se stvari vec sad nadziru, i to prvenstveno u cinjenici da je unatoc popovom vrlo inteligentnom resource managementu spursa kroz regularni dio, refresh rate dpg trojca vrlo nizak, jbg, biologija je nemilosrdna stvar. jos kad se dogodi ko preksinoc da leonard odigra puno ispod nivoa iz gm3, a green uopce ni ne doputuje na utakmicu onda clippersi mogu cak racunat i na prolaz. nije to vise lakrdijaska skupina placenika kojoj je jedina svrha multipliciranje alley-oopva u svrhu highfivanja pretilih gledatelja dok u drugoj ruci drze king size pakovanje kokica, nego to bogami postaje respektabilan sastav u kojem se itekako osjeca riversov potpis.

naravno, bice zanimljivo i kad leaderi regulara nalete (gotovo sigurno) na grindere iz memphisa, NO je bas onako slabasan kolektiv (koji je ionako uz puno sretnih okolnosti uopce dospia u playoff i kao takav ne predstavlja apsolutno nikakvo mjerilo) koji je tek posluzia za jace zagrijavanje.

houston djeluje izuzetno opasno, bin harden sve vise uziva podrsku razbudenog howarda, 4. utakmica mi je djelovala koliko god kao swan song mavsa, toliko jos i vise ko marketinski ustupak, previse je metli bilo u prvom krugu.

na istoku, cavsi mi i dalje figuriraju ko (realno i) jedini dostojni kandidati za pobjednika istoka, loveova brutalna ozljeda vise je papirnati hendikep, obzirom na overall ucinak u sezoni. ne budu li ih ozljede i dalje pratile, poluga james-irwing bi trebala bit dovoljna za proboj u lipanjsko zavrsno nadigravanje.
flyer1 je offline   Reply With Quote