View Single Post
Staro 12.09.2014., 12:41   #87
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Što mi ti imaš pomoći kada "službeni" Asus support to ne želi? Da hvatam "veze" za nešto što treba dolaziti po defaultu? Ne pada mi na pamet.

Po čemu ovdje nije mjesto govoriti o proizvođaču ploče? Je li ovo "službena" tema? Ti si oduševljen (hajde, i ja bi bio da me "doniraju"), ja nisam.

I što si točno htio napraviti sa ova dva screenshota? Memorija (pod uvjetom da se uopće radi o istim stickovima) niti radi na istoj frekvi niti mi osoba koja ima desktop pozadinu od Asus X99 ploče zrači objektivnošću kada OCa Gigabyte matičnu ploču. A mislim da vam ni sponzor ne bi bio oduševljen da netko osim njega bude brži...

Ali kada si već tu, pojasni mi onda ovaj rezultat: http://www.bit-tech.net/hardware/201...rock-asus-e/11 Usprkos OC socketu, MSI se bolje kloka. Prema tvojim tvrdnjama, X99 Deluxe je morao satrati sve živo i neživo sa bar 10% razlike.

Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Jok, biće promena revizija baš na soketu i elektronici, generalno za sve, to je najlogičnije. Međutim rezova usporedno sa MSI-em će tek da bude. Kažem nezahvalno je pričati jer je rano jer nema brzih meorija koje mogu da pucaju visoke taktove, ali vreme će pokazati.
Izvor? Ako si ti izvor, elaboriraj. Vidoviti Milan se ne računa. I kako nema brzih memorija kada si na priloženom SS imao memoriju preko 3200 MHz (istinabog, samo na Asusu).
Garro je offline   Reply With Quote