View Single Post
Staro 11.09.2014., 14:43   #45
Alvin
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 853
Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Drugari, monogo lupetanja na jednom mestu, gde nema osnove. 35% su bolje perfomanse, eto neka Milntije koji je počeo da kenja sve ovo pita njemu dragog drugara Pericu zašto je to tako, ja se odjavljujem. Neka pita i nek se mane teorije bez iskustva, kad već postoji praksa koja kaže ono o čemu sam pokrenuo temu.
Lupetamo?
Podsjetimo se....
Tvoje prisustvo na ovom forumu je da prezentiraš proizvod i daš informacije vezane uz taj proizvod.
Ovo je forum na kojem ljude interesiraju osim koliko je ploča lijepa i tehnički detalji za koje ti niti u jednom trenutku nisi ponudio odgovor.
Ponavljanjem, "lupetate" "nema osnove" ne čini informaciju nego isključivo poprilično bahat i bezobrazan napad na člana foruma koji je se potrudio i napisao poprilično dobar upis.
Koliko si dobro i uspješno prezentirao proizvod mogu prepustiti tebi na procjenu.
Citiraj:
Evo i Krešo, Vidi, Bug svi će imati prostora da napišu o čemu je ovde reč, tačnije da uporede, jer se već radi na tome. Nije glupost, nije fake, i ne lupetajte molim Vas. Ne bih se javio da nisam okrenuo nekoliko telefona, dao proc i ploču da se to proveri, pripremio ploču i proc za najboljeg ocera na našem regionu, koji je već imao priliku da se upozna sa pričom, sa njemu bliskim kontaktim, tj. ocerima koji su to u Rusiji već probali iza zatvorenih vrata pre NDA-a.
Nitko ne spori da je ploča vrhunska te njezine mogućnosti i performanse.

Zadnje izmijenjeno od: Alvin. 11.09.2014. u 14:58.
Alvin je offline   Reply With Quote