Tema: Revolut
View Single Post
Staro 18.01.2024., 13:25   #3162
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,073
Citiraj:
Autor medo Pregled postova

Ja pitam: “od čega živi Revolut?”
Sjetio sam se ovog pitanja ovdje pa da dam svoj primjer.

Došlo mi je danas godišnje izvješće o naknadama od revoluta. Čini se da sam im prošle godine poplaćao oko 93€ naknada. Većina se odnosina Metal i Premium planove, 6€ dostava prve kartice i par centi naknada kad sam jednom konvertirao pare na vikend

Dosta više nego što sam ostavio ovdje kod "domaće banke". ALI, imao sam preko 450€ cashbacka na revolutu jer sam dosta smještaja i dodatnih sadržaja rezervirao i platio preko njihove aplikacije (cashback 10% na Metal planu za stays i experiences), koristio sam karticu u nekoliko zemalja s boljim tečajem nego bilo koja banka u HR (i to po postavljenom stop i limit orderu), dizao sam keš na raznim bankomatima, obavio hrpu online kupovine s jednokratnim karticama, iskoristio Mastercard World Elite pogodnosti pošto njihov Metal mastercard spada pod taj rang, imao njihovo putno osiguranje uključeno u Metal planu (tad su imali allianz i pokrivaju cijeli svijet s boljim uvjetima nego putna osiguranja naših osiguravajućih kuća).

Tak da eto, naplate dobro te svoje pretplate, vjerojatno većina ljudi to ne iskoristi u potpunosti. Znam i jednog koji je uzeo Metal pretplatu na dva mjeseca samo da dobije metalnu karticu
nub je offline   Reply With Quote