View Single Post
Staro 06.09.2019., 18:03   #72
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Što ti imaš voljeti ne voljeti?
ako netko planira igrati taj mod gdje voli vozila, a ti ćeš igrat drugi gdje ih nema, šta ti onda tu imaš voljet ne voljet?

Ovo šđto sam vidio bolje kretnje vozila ima nego u bf. Da, OP je, ali op je jer su svui lijeni switchat klasu da ubiju vozilo. NIje to BF da ljudi donekle surađuju, žele unuištit vozilo jer će bit veliki gubici, ako netko siluje vozilom.

Ovdje će to neko vrijeme biti problem, ali budi promjena koju želiš vidjeti, uzmi rpg i jebi mu mame.

Cod nudi raznovrsnot, privlači sve mindestove igrače i to je vrhunski. Radujem se svim modovima i raznovrsnosti da igram šta mi se da, a ne stalno mrtvi tdm 6v6.

U svakom slučaju, dugo se nisam nekoj igri ovako radovao, nadamo se da beta bude extra.

Zašto napadaš čovjeka bez veze? To što nabrijan na igru ne znači da nitko ne smije iznjet svoja mišljenja o igri pa makar bila negativna ili samo zabrinutost.
I s obzirom da je life span CoD igara veoma kratak, puno modova im zadnjih godina više ide na štetu nego korist. Šteta štu su odavno uništili SD mod i od onda se nakon dva mjeseca svi nazad svale na TDM ili zombije. Ovim modom ciljaju na BF ekipu i tko zna, možda im i uspije s obzirom na stanje BF-a

Ono što mene smeta kod tih tenkova je da nema nikakve destrukcije. 2019. je. Izbacit igru s njima i nemogučnošću uništavanja okoliša je dosta poražavajuće.

No kako god, definitivno izgleda kao nešto što bi se dalo igrati neko kreće vrijeme.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 06.09.2019. u 18:37.
xGAME je offline   Reply With Quote