View Single Post
Staro 07.03.2006., 14:30   #15
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Ja koristim NOD32 + ZA = ubojita kombinacija, još kad zbrojiš i SpywareBlaster + AdAware + Spybot
nekako mi se čini imaš puno pre više problema na tom kompjuteru...što ti nebi bilo brže format C: nego da se ovako boriš s njima 'ručno' 1 po 1?
Nemoj biti naivna i klikati na svakakve bannere, o c***ovima neću pričati jer to spada pod pravila foruma samo upozerenje da takve stranice su najlakši način da se gamad naseli na pc ako dovoljno na paziš. Tako sam se i ja bio opekao preko MSN-a (tko bi rekao da me on odveo u format c: ), poruka od contacta s liste nešto kao 'taj i taj vam je poslao wink, ovo je nova vrsta winkova, da bih ste ih vidjeli morate skinuti plugin sa adrese te i te.... na siteu ja pisalo spyware free u a njemu je bio trojanac tako da ne nasjedaj na te fore
ZA je super firewall, jedino je malo pre agresivan u zadnje vrijeme (svaki setup, za drivere, za igre, za winamp, sve) izbaci pod 'dangerous behavier' : sweating ali ako ga se dobro konfigurira onda nema problema NOD32 je super antivirus također, nekad ne može maknuti virus ali kaže točno ime fajlova pa ih ja onda 'ručno' wipeam preko Tune Up Shreddera, ili nekog drugog progija za temeljno brisanje fajlova i nema šta se buniti, file cannot be deleted my ass, by-by :burn:
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote