View Single Post
Staro 05.04.2017., 18:40   #2982
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
pa zar dva venta nisu dovoljna serijski, pa ih ti rasporedi kako hoces, a za bilo koji procesor koji nije "K" i ne treba ti nikakav air flow skoro sa bilo kojim cpu kulerom.

btw. ona dva serijska fana od NZXT S340 elite, dobis dva 120mm venta, slobodno mogu reć da su to izuzetno kvalitetni ventovi, izrazito tihi, čak bi se usudio reć malko tisi od noctua reduxa, na istim okretajima
Pa i jesu i nisu!
Ja volim da ih imam bar dva naprijed,jedan otraga,i jedan na vrhu da mi baca zrak van jer mi je Thor orijentiran tako da baca zrak prema gore.Jeb,mount je jedino tako moguć kod njega.Naprijed je bolje imati dva,pogotovo ako je kučište malo više,kod manjih je dovoljan jedan.Recimo,sada na antecu 900 su tvornički dva naprijed,jedan otraga i big boy gore.Tako da je to turbo hlađenje.
Mana mi je anteca što je malo outdated.Nema prednji usb 3.0,cable managment je nepostojeći,a i ono staklo mi se ne sviđa.
Slažem se da nzxt ima vrhunske ventove,i elite je zvijer od kučišta.Mada se meni osobno više sviđa ovaj phantex sa ovom crvenom kabinom za napajanje.
Ma nešto od tih sigurno bude.Slatke su mi to brige!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote