View Single Post
Staro 31.12.2016., 05:39   #74
MrRenn
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sisak/Split
Postovi: 5
Razmisljam se oko kupnje samsung galaxy s4. Trazio sam ga dva dana po internetu u nadi da ga ima neki webshop i naletim na neutrino s kojim nemam bas nikakvog iskustva i po forumima sam moram priznat, naisao na vise negativnih komentara nego pozitivnih. Da bi stvar bila jos gora, pise da je ovaj (ili ovi) uredaj vracen u trgovinu od strane kupca (evo link pa pogledajte - https://neutrinomobile.hr/samsung-ga...-od-kupca.html )
I odlucim se da ih nazovem i pitam ih jel to prodavaju vracene mobitele, jesu li to nesto krivo napisali i kazu oni da su ti mobiteli vraceni zbog ostecene ambalaze i sl. Iskreno ako je kutija mobitela malo puknuta, zguzvana sta god, meni to ne smeta dok je sve ok sa uredajem ali malo sam skeptican zbog toga sto narucujem mobitel za split iz zagreba i nemogu dobiti na uvid niti sliku da se uvjerim da mobitel zapravo radi. Jer ono, cini mi se preglupo da bi neko vratio mobitel zato sta je ostecena ambalaza.. A cijena tog vracenog mobitela sta imaju je nekih 200-300kn jeftinina nego inace. Pitao sam ih da li imaju te koje nisu vracani i to a kazu da nemaju. Sta vi mislite o tome? Bi li vi kupili? Aj ako neko za za neki drugi webshop na kojem mozda ima s4 nek mi posalje link u inbox
MrRenn je offline   Reply With Quote