View Single Post
Staro 30.07.2014., 12:21   #77
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Meni osobno je nakon Liona OSX na putu prema dole sa svakim novim izdankom OSa. Nisam ljubitelj zbližavanja iOS i OSXa pa je vjerojatno zbog toga. No barem zasad nisu ih pretvorili u jedna zajednički sustav, već ih razvijaju paralelno s naglaskom na bolju integraciju.
Elegantnije i korisnije to rade nego Windowsi, koji su samo nakrkali metro. Handoff nisan proba jer jos nije dostupan, ali izgleda da ce bit pun pogodak.
Citiraj:
Yosemite sam instalirao na PC probno i upgredao ga od prve verzije za developere pa sve do zadnje DP4/public beta verzije.
Iznenadi me svaki puta iznova koliko je to jednostavnije i brže nego s instalacijom windowsa na PC
Kod mene je obratno, npr Windows 7 @ USB na SSD ide mi puno brze nego Mavericks i Yosemite. Tamo je instalacija trajala dobrih pola ure na hacku i na MBP (i7).

Citiraj:
Na MBP-u je još Mavericks, ne igram se tamo da ne izgubim podatke
Iman samo spare SSD za igranje.
Citiraj:
Što se samog sustava tiče, nema nekih štekanja, ali ni ništa revolucionarno za mene.
Daj provjeri mi tu animaciju about this mac.
Citiraj:
GUI mi je mrvicu bolji i čišći, pregledniji. Continuity servisi među Apple uređajima kojima se najviše hvale meni ne znače previše jer ne koristim ni jedan drugi Appleov uređaj.
Maver mi izgleda ruzno nakon 10.10, nekako san se navika na simple clean look, suprotan onom sta su godinama gajili...
Citiraj:
Što se bugova tiče, beta je vrlo stabilna, jedini ozbiljniji problem koji sam primjetio tiče se Logic expressa i krivog prikaza menija i traka u arrange baru unutar aplikacije. Intel core i5 2600k, 8 gb rama, radeon 5670.

Inače, ako netko još nije vidio, Apple je dao OSX Mavericks na besplatan download i upgrade svima čiji uređaji to podržavaju.
Mene je samo zajebavalo switchanje grafike, sve ostalo je radilo ok. Ipak ostajen na Mavu dok ne dodje GM build.
Baja 001 je offline   Reply With Quote