View Single Post
Staro 07.02.2009., 21:34   #61
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor sttipe Pregled postova
ubuntu+mozzila+flashplayer-problem..misecima vec..prikopa sam foruma i foruma,i najblize sta je bilo je na ubuntu-ovim stranicama..di 5 strana postova svi imaju isti problem ka i ja..mislija sam da mi je 512 rama ddr1 malo..da me zbog toga cjepi..sad imam gigu,sve radi ok,samo mozzila -nece pa nece..videa,vrte pristojno,u onim malim prozorcicima,koji su na stranicama po difoltu,ali cim povecam-fullscreen-slideshow..skoknem na xp(dual-boot),i explorer,sve uredno..ploca mi je asus a7n8x-x,ram ddr400pc3200-1gb,proc amd2500barton,graficka atlantis radeon9600-128mb/128mb..mozzilla firefox3.0+opera..ni jedan browser ne radi kako triba..jel greska u mozzili,flashplayeru(10)-adobe-u,ili u linuxu,neznam ali u tom trokutu nesto nevalja..neki su pisali kako se sve rjesi instalacijom flashplayera 10,ali u mene-nije..ljudima se ovo dogadja na puno jacim strojevima od mog..a moj bivsi,5x slabiji (500mhz)od ovog,nije ima ove probleme na w98.jel ovo jos jedna zavjera kapitala,protiv open source-a,ili nesto jednostavno-nevalja..ima li di na crno koji paketic da se da skinit,da ga mogu uvalit u komp,i da rjesi 3d akceleraciju,na videu..http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=647743

proba sam ovo na 5 stranici,i zapelo je vrlo brzo..nisam programer,ali sicam se da je terminal napisa,nesto u stilu da nema naredbe ~,iako je u onim uputama staja taj znak..prepisa sam upute do slova..>unable to.......bla,bla..svasta..ali sve u svemu-nista..samo jos ovo tribam nekako rjesit za dobar back-up!!i prst u uvo..mozda neko zna kako? jel na fedori 10 mogu ocekivat isto?
Mislim da te Radeon muči...
tomek@vz je offline   Reply With Quote