Tema: SVE O ADSL-u
View Single Post
Staro 04.02.2007., 16:25   #3
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
SIEMENS A-100-i

Win XP

Instalacija na Win Xp nebi trebala praviti veće probleme. Primjećeno je da ovaj modem zna imati problema sa SP2 te da neće završiti instalaciju do kraja. Rješenje u tom slućaju je uklanjanje SP2.


KAKO IZGLEDA INSTALACIJA:












1. Stavimo cd od Siemensa u računalo te se automatski pokrene wizzard za instalaciju.
2. Idemo "Next - Next" (pratimo SS-ove) i pokrečemo instalaciju modema.
3. Wizzard će nas zatražiti da uključimo modem u računalo (nemojte uključivati modem prije toga)
4. Prilikom instalacije javlja se "Found new hardware" od Windowsa, koji ni u kojem slučaju NE GASIMO već ga pustimo da svoj posao završi do kraja. U koliko wizzard sam ne krene stavite mu sami "Install software automaticly".
5. Instalacija se završava i restartamo računalo.
6. Instalacija gotova.
7. Sada napravimo broadband konekciju i probamo se spojiti.



Win 98

- instaliramo PATCH za win 098 sa MAXadsl CD-a, DSL-MODEMI-DRIVERI I UPUTE / Win 098 SE USB PATCH (win 98 ne prepoznaje usb, win98 SE prepoznaje)
- slijedimo gore navedenu proceduru instalacije (Win Xp)
- tražit će nas instalacijski cd od win 98
- instaliramo PPPOE protokol sa MAXadsl CD-a i kreiramo konekciju


Win ME, 2000

- slijedimo gore navedenu proceduru instalacije (Win Xp)
- instaliramo PPPOE protokol sa MAXadsl CD-a i kreiramo konekciju



PPPoE PROTOKOL:

RASPPPOE za 32-bit release for x86 machines (Win9x/NT/2000/XP)


DRIVERI:

A100 driver


MOGUĆI PROBLEMI:

Greška 678: Provjeriti DSL link na modemu. Ukoliko ne svijetli potrebno je reinstalirati modem. također su mogući problemi i kod ISP-a. Ponekad pomaže da ga iključite iz USB porta i ponovo vratite.

Greška 691: Upisali ste krivi user ili pass, zaključani ste zbog neplaćanja, zaključala vas je Abuse služba, problemi s autorizacijom kod vašeg ISP-a
__________________
Jak ko rakija!

Zadnje izmijenjeno od: Darth Vader. 09.02.2007. u 10:26.
Darth Vader je offline