View Single Post
Staro 24.09.2006., 16:31   #104
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Jadan bego Evo budem ja malo Kablovi su ti dobro poslozeni i uredni, makar bi moglo to i mrvicu bolje, ali cemu se patit bezveze Odmah da ti velim da su ti prednje 5.25" maskice nesto najruznije kaj sam vidio i prepalo me I nekak mi preprazno djeluje ta kanta... joj, sta bi ja nakrcao ovih 6-7 3.5" bay-eva I sto ce ti toliko ventilatora? Za takav stroj bi ti uvrh glave bio na CPU, na napajanju i na disku, eventualno na grafi Ako si bas lud za ventovima, stavi neke filtere protiv prasine jer imam osjecaj da ta kanta moze progutat kilu prasine u roku tjedan dana Barem onaj na vrhu kante okreni da ispuhuje.
hmm prednja maska, isplao bi bolje da me sprej nije zaje** nije htio osušit tj on se osuši al nekak se ne primi kako treba (ostanu rupe) pa moram ponovo sprejat. Ventichi pa da ih nemam nebi imao niske temp a prašina ni nema je ovaj 80mm na zadnjoj strani i na bočnoj ventich obavljaju poslove izbacivanja prašine. Čistio sam ga prije 3 tjedna kad sam farbo bilo je pinkicu prašine i eo sad nema ni malo.

Mislim si uzet neko kućište, razmišljam o Centurionu.
bego2 je offline   Reply With Quote