View Single Post
Staro 08.06.2011., 23:18   #49
bail
Premium
Moj komp
 
bail's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Novigrad
Postovi: 129
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Neznam kako stojiš s tim romovima i flešanjem jer nemam volje baš objašnjavati jer sve je objašnjeno u ovoj temi i onoj sa cafea. Ako baš zapneš, neću biti đubre i ne pomoći, ali nadam se da znaš što radiš i imaš volje za čitanjem.

- Kreni tako što ćeš obavezno napraviti nandroid - i kopiraj ga na PC. Možeš napraviti i backup aplikacija (Titanium), poruka, bookmarksa (MyBackupPro)...
- Sada fino upali mob i napravi restore na početne postavke - čisto da vidiš da li se rom zblesirao. Testiraj ga malo.
- Ako sve štima, rom se zblesirao i sad vrati backup aplikacija i što želiš...
- Nandroid ti je bio safe point za slučaj da nešto zezneš i uvijek možeš vratiti i njega, ali tada sve vraćaš na staro.
- Ako restore na početne postavke ne pali, možeš probati staviti neki najobičniji rootani stock Froyo ROM (post #2):
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=809328
problem rijesen...rom se izgleda izblesiro e sada...
moj desire je glupi pvt4 i ja sam ga root-o unrevoked-tom izgleda da moram flashati recovery jer imam clockwork mod recovery 2.5.0.7 gore i zato nisam mogo staviti ni jedan custom rom...probo sam ici po tvom postupku ali nikako da sprzim onaj .img fajl na cd,znam da sam noob...probo sam ga pretvoriti i u iso ali nula bodova!!!
bail je offline   Reply With Quote