View Single Post
Staro 21.06.2017., 09:59   #1120
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,150
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
MOže li kakav,link,dokaz,bilošta na ikoju od mojih gluposti? Ajmo počet baratati činjenicama,ostavimo floskule i demagogiju za Bug forum,tamo to klinci obožavaju

Znači thunderbirdove činjenice(na to da ima najsporije brzo punjenje današnjicce) su bile slijedeće: ja sam bog,meni ne treba pola sata uštede vremena,ne treba ni tebi...jer ja sam thunderbird a ti si ti.

S oproštenjem gospodo,ovakve činjenice možete jedino čuti u birtijama na zagrebačkim tržnicama(placevima) oko 19.30h kada više ni pesa nema osim lokalnih pijanaca koji razmjenjuju životne mudrosti...

E dobro si ovo primjetio, od sada mi se obraćaj sa Gospodine Bože, pa možda nećeš ići u pakao zbog pljuckanja po huaweiju

A sad šalu na stranu - moja poanta je u tome što 90% prosječnih korisnika boli briga dal im se baterija napuni za sat i pol ili 2 sata.
Npr, meni uz moj način korištenja baterija izdrži cijeli dan, punim ga (u pravilu) preko noći pa me boli briga dal se napuni za dva ili tri sata - ujutro je pun.
Ne gaymam na mobitelu (na stranu to što ozbiljno gaymanje 3d igra i mobitel po meni ne idu u istu rečenicu ) pa me boli briga za grafičke performanse ili Antutu skor.
Ono, mobitel nije optimiziran za igranje, big deal za prosječnog juzera
S druge strane, ovaj honor 8 kojega trenutno imam ima brdo RAM-a i dovoljno jak procesor za svakodnevni rad pa radi brzo i fluidno, bez štekanja aplikacija, bez smrzavanja, itd. Boli me briga dal je unutra jedno, dvo ili šesnaest jezgreni procesor dokle god u svakodnevnom radu nema štekanja i trzanja. Touch senzor radi odlično, kamera je vrlo dobra, itd... I dual sim je
Uglavnom, mobitel je po svemu usporediv sa flagship modelima drugih proizvođača, a za dosta nižu cijenu nego neki samsung, lg ili tak nešto.
Ne kažem da nema mana (po meni, potrošnja baterije, jedino ne znam jel to tako zbog dual sim ili 4g i wifi koji su non stop uključeni), vjerojatno postoji mob sa boljim ekranom ili kamerom, ali po kojoj cijeni?
A da ne govorim da smao najskuplji flagshipovi imaju 4 gb rama koliko ga ima honor 8.
Dakle, imali smo bum-bum samsunge, sonyje kojima su se odljepljivali ili pucali ekrani, razne modele raznih proizvođača kojima su crkavali ekrani ili neke druge komponente, a Žuta Podmornica tvrdi da je najveći problem u povjesti čovječanstva i mobilne telefonije to što QC punjenje baterije na huaweiju traje 2 sata ili nedostatak oleofobnog premaza

@imart:
Znači, kažeš kupio si IOS uređaje kojim stalno nalaziš mane, ali si ih svejedno nabrojao u sigu, čisto da se zna i vidi
To isto nešto govori o tebi
__________________
X

Zadnje izmijenjeno od: thunderbird. 21.06.2017. u 10:05.
thunderbird je offline   Reply With Quote