View Single Post
Staro 23.01.2023., 14:37   #3169
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Ne seriiii da si ga vratio nakon toliko vremena bez problema? Svaka čast IKEA.

Ja sam budala bio uvjeren da ću se naviknuti, da će malo omekšati sjedište ali 0 bodova. Sada ima već 2 godine jebat ga.

Isto 185cm, nekih 95kg.


Sada već ima 2 godine, iako je u super stanju, ne znam jel ima smisla.
Da, malo mi je bilo neugodno kad me voditeljica čudno gledala, jer stolac nije bio ko nov, iako je bio u dobrom stanju... ali ne mogu ga prodat ni pod izložbeni realno više..

Jednostavno me naživcirao stolac, mjesecima sam mislio hoću li se gnjavit ili neću to vratit u Ikeu, pa hoće li mi fakat to primit nazad, za koliko će mi smanjit cijenu, bla bla..

I dali su mi poklon bon IKee u mislim punoj vrijednosti koliko sam platio stolac ili je možda bilo 90%, ali u svakom slučaju sam se ugodno iznenadio. Iako sam prema van imao stav "to su moja prava, tako ste rekli, tako piše kod vas, ja sam se namučio dofurat stolac sve do vas, nemojte me sad zezat", a u sebi sam bio "uff, neću valjda morat još taj stolac teglit nazad... možda ga stavim na njušku i ko dođe u roku sat vremena ga dobije za 500kn "

Evo sa njihovog weba:
IKEA proizvod može biti vraćen unutar 365 dana od kupovine bez objašnjenja uz predočenje originalnog računa. Kupac može dobiti puni povrat novca za kupljeni proizvod ako je proizvod nekorišten, neotvaran i u originalnom pakovanju. Za proizvode koji su raspakirani ili korišteni, IKEA zadržava pravo umanjiti vrijednosti artikla, a povrat vrijednosti je moguć isključivo na IKEA vrijednosnu karticu. Više o pravilima zamjene i povrata proizvoda pročitaj ovdje.

Znači ipak su mi vratili 90%, i dalje sam bio prezadovoljan i presretan.
Elven je offline   Reply With Quote