View Single Post
Staro 21.08.2022., 02:28   #3070
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Unique Vip - ova mi izgleda kao Mfavour klon


Ako netko ima iskustva s istima slobodno komentirajte.
Moja guzica, na žalost, opet sjedi u ovom smeću po 12h dnevno.
Ovo izbjegavati u širokom luku ako je ikako moguće, a to je, opet, na žalost, kroz sedmogodišnje iskustvo (dvije godine dok sam radio od doma sam liječio kičmu na SC Leap-u kojeg sam kupio) ovaj stolac je bio i ostao neudoban nakon samo 30min sjedenja, većinu vremena sjedim na rubu jer je nemoguće sjediti dugo s goozicom do naslona jer je mrežica preagresivna, i djeluje kao tvrdo SITO (i zadržava svako sranje koje padne na nju i ne vraća ju van), spužva je premekana i jednostavno nestane i ništa te ne podržava, lumbarni support je smijurija, nejde dovoljno daleko u leđa i po visini je još gora situacija, možda 5cm gore dolje kad radi, ali brzo taj mehanizam (čitaj, plastični navoj na šarafu) prestane raditi tako da nema niti malo lumbarnog već godinama, naslon za glavu je ok, ali to mi je najnepotrebnija stvar na stolcu da je potpuno nebitno, nasloni su ok ali ako ne stavite locktite, šarafi koji ih drže otpuste i onda imate labavi naslon dok ga ne zategnete. Od podešavanja još ima visinu (naravno) napetost naslona za leđa i nagib, ali i to je smijeh, na najvećem otporu, osoba od 80kg propadne do kraja bez mogućnosti da ostane u nekom položaju bez da zaključa položaj i da, baza ne ostaje paralelno sa podom dok se koristi nagib naslona nego se diže ovisno o nagibu, a svi znamo kako to utječe na cirkulaciju u nogama. Za kraj, rub sjedišta je TVRD KO K i zato je sjedenje u ovom stolcu nemoguć na više od 30min u komadu bez dizanja ili pomicanja na sami rub i sjedenja na sjedežnim kostima da ti noge ne utrnu.

Biće da mrzim ovaj stolac
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote