View Single Post
Staro 02.08.2021., 11:02   #43
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Ma ok je dok god se ne ocekuju nemoguci iznosi. Za to je "prosla baba s kolacima" ... ko je miner kupio prosle godine ili u prvom mjesecu ove, imao je ROI od bukvalno 2 dana i poslje je tukao po 20 HNT dnevno bez problema.

Sad je, ovisno o gradu i gustoći ostalih spotova, a bome i poziciji, ukljucujuci i halving, to palo na 0.30-0.50 po uređaju, eventualno u velikim gradovima ide i preko 1... sad je ROI po uređaju cca 2 mjeseca s tendencijom na 3.

Po meni i dalje izuzetno isplativo.

Drugi problem je sto su neki proizvodjaci propali u medjuvremenu, izgleda da Nebra recimo nece nikada isporuciti uredjaje pa treba imati to u vidu. Zato su se pojavili novi, ali da bi se sprijecili scalperi i botovi, prodaju se na kapaljku i posebnim kanalima (citaj Discord od minera)...

Cijena ce se ponasati kao BTC, a to je po meni to sto se tice halvinga, ne zaboravi da je HNT bio dolar i pol na pocetku godine, a da je sad 14. Znalo se i onda za halving, pa tko je racunao na rast, vec ga je tad kupio. I BTC kad dolazi halving, ne skoci mu cijena tjedan dana prije, vec par mjeseci ili godinu ranije...
dakky je offline   Reply With Quote