View Single Post
Staro 11.09.2020., 21:50   #146
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Pa eto ti napravi tako i igraj konzolu na monitoru s misem i tipkovnicom, to po meni nema veze s vezom, ja znam da ja konzolaske igre igram na velikom tv-u dok sjedim u fotelji.
Zato sam i rekao da bi svatko sam trebao znati na koji nacin zeli konzumirati igre.

P.S. Igre na konzolama se prave prilagodjene za kontroler i cijeli gameplay je podredjen tome, stvarno ne znam u kojim to igram je iskoristiv miš i tipkovnica.

Vidiš, meni je recimo PS4 spojen na monitor skoro cijelo vrijeme jer naprosto ne znam kako bi vozio s G29 volanom na kaucu.
Svatko ima svoju perspektivu, ali konzola nije nuzno samo za TV. Pogotovo fast paced gdje se ne mozes zavaliti u kauc dok igras.


Odredeni broj igara za xbox trenutno generacije je prilagoden i za mis/tipkovnica kombinaciju i moze se bez problema igrati. Radi se o igrama koje postoje i za PC. Sve ovisi o developerima, MS podrzava oboje.


Sve u svemu, novi xbox definitivno djeluje zanimljivo. Vidjet ćemo kakav će biti media player, mozda bude bolja investicija od nvidije shield za ljude koji ne trebaju previse raznih aplikacija. HDMI 2.1, jos da podrze razne formate videa i zvuka i mogli bi biti dobro.
SrKi je offline   Reply With Quote