Tema: Xbox 360/One
View Single Post
Staro 18.12.2017., 22:08   #118
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ne znam je li stvarno ovo jedina XBox One tema sa zadnjim postom prije skoro 4 godine, ali drugu nisam našao.

Uglavnom... pošto se već slabo igram, a ne da mi se stalno nadograđivati grafičku karticu... imao sam najbolju volju uzeti Playstation (jedina konzola koju sam dosad imao je bio prvi Playstation s Gran Turismom 2), ali sam došao do informacije da mi volan (Logitech G27) nije kompatibilan s PS4.

PS4 + Gran Turismo + novi volan = previše novaca.

Tu sad dolazimo na XBox i Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 3. Nisam XBox imao prilike ni vidjeti uživo, pa ne znam kako stvari funkcioniraju. Pretpostavljam da G27 gore mora raditi bez problema?

Na Live accountu imam Forza Motorsport 3 Deluxe, koji sam malo igrao na PC-u. S trenutnom GTX960 ne mogu bolje od low detalja na FH3, pa vjerujem da me XBox ipak na kraju košta manje nego nova grafička.

Zanima me i hoću li ga moći igrati na XBoxu ako ga povežem s istim live accountom?

Ima li još kakvih stvari koje bih trebao znati? Može li obični One ganjati Forzu u punom sjaju ili moram ići na One X?
Spojio bih XBox na 49" FHD TV, volan na njega i udri po vožnjama...
Za volan ti ne znam rec, brzi Google search kaze da sluzbeno ne radi, odnosno da bi radilo moras koristit nekakav Titan One adapter.

Forza Horizon 3 je "Xbox Play Anywhere", znaci kad se logas sa istim MS/Xbox acc-om, odmah ce ti FH3 bit u Ready to Install rubrici.

Obicni One S uredno tera Forzu 7 (60fps) i Horizon 3 (30fps) @1080p, naravno nisam imo prilike probat na One X, ali i na One S izgledaju prva liga.

Osobno igram samo SP, tako da ne mogu komentirat MP, ako ima problema.. vjerovatno ce sve bit pokrpano s vremenom, pathcevi izlaze svakih par tj.
nathan.fake je offline   Reply With Quote