View Single Post
Staro 17.05.2017., 13:00   #1625
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
I tako, potvrdjujem svoje sumnje da se na koznom markusu znoji dupe. Oko 4h F1 sessiona je bilo previse. U stanu je oko 23 C i 55% vlage, a tek smo 5.mj. Ovo ljeto cu manje sjediti za kompom, bar nesto korisno
Meni se znojilo i na onom platnenom MArkusu. I to više nego na jeftinjola stolcu. Velim, kad se sve zbroji stolac i nije tak bajan kako neki pišu. Da sumariziram. Previsok je za one ispod 180cm. Ja jedva sjedim udobno kad ga spustim do kraja (imam točno 180cm). Nema namještanja rukonaslona koji su uz to takve konstrukcije i pozicije da se nemoguće udobno izvalit u stolcu bez da noge ne stišću iste. Lumbalna podrška je previsoka i za mene. Ne može se podešavati ni po visini ni po nagibu. Idealno je smještena za one od nekih 190cm. Stolac ima lock sistem naslona ali ima slobodnog hoda nakon zaključavanja. Iako to mene nije tak puno smetalo. Dakel ergonomski stolica uopće nije sjajna za nekog prosječne visine. Ono gdje je taj stolac daleko ispred konkurencije u tom cjenovnom rangu do 1000 kn je kvaliteta, posebno postolje i mehanizam koji "nosi" stolicu. Al jebeš to ak je neudobna. Ono što je bitno je to da je većini vas ok stolica znači da su pogodili sa modelom svakako.
Nije ni Volmar stolica nešto, ali za 1500 kn (platnena verzija bez rukonaslona) je bolji izbor, posebno za ekipu koja nije viša od 185cm. Udobna je, sve je podesivo, isto je vrlo izdržljiva....

Po meni i dalje vrijedi ono pravilo da za višesatno sjedenje (udobno) je potrebno izdvojiti veću svotu love..nema druge...Iskreno (a ovo ide i mene), dajemo 2000+ kn za jednu komponentu kompa i onda je puno dati toliko za stolicu....ehh
Tvrdi je offline   Reply With Quote