View Single Post
Staro 20.12.2011., 17:42   #36
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Imam jedan mali problemčić pa bi htio čuti vaše prijedloge. Susjeda ima neki klizni SE. Izgleda da mu je riknuo ekran jer mob se pali bez problema, tipkovnica svijetli, ali ekran ne reagira tj. stalno je taman. Moja prognoza je da je riknuo flat kabel. Kako taj već ima koju godinicu, kupila si je novi (ne znam točno koji) i htjela bi prebaciti kontakte u njega jer nisu na kartici. Prebacivanje nije problem, ali bi mi problem bio u tome što kod priključenja na komp treba odabrati da radi kao modem, a ekran ne radi.
U nekom servisu su joj rekli da se taj mob ne može priključiti na komp i da bi trebalo popraviti ekran, a tek oonda ići prebacivati kontakte sistemom iz meme moba na SIM karticu pa je staviti u drugi mob.
Dakle, imali li pametne savjete za softver kojeg bi mogao iskoristiti za tu namjenu i kako prebaciti kontakte? Imam USB kabel od K750 za koji mislim da bi pasao na taj mob. Najviše me brine onaj korak kad treba odabrati da mob radi kao modem.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote